Język niemiecki

Język niemiecki

Zapraszamy na zajęcia języka niemieckiego. Oferujemy zarówno korepetycje indywidualne, jak i zajęcia w kameralnych minigrupach.

Pewnie sądzisz, że nauka w formie indywidualnych korepetycji jest najbardziej efektywna i pożądana? Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że nauka w małych grupach jest równie wartościowa. Pozwala rozwijać umiejętności językowe w naturalnych sytuacjach, a także pomaga nawiązać i podtrzymywać relacje międzyludzkie, co może być kluczowym czynnikiem motywującym do dalszej nauki. Dzięki temu zajęcia są bardziej dynamiczne i interaktywne, a uczniowie uczą się od siebie nawzajem.

Niemiecki to język o bogatej historii i kulturze, używany na całym świecie w biznesie, nauce, sztuce i wielu innych dziedzinach. Niezależnie od tego, czy uczysz się niemieckiego, by przygotować się do egzaminu, zdobyć certyfikat językowy czy rozwijać umiejętności zawodowe, zapewnimy Ci dostosowane do indywidualnych potrzeb lekcje.

W ePicentrum oferujemy kompleksowe podejście do nauki niemieckiego. Dobieramy uczniów do grup na podstawie krótkiej rozmowy lub testu, dzięki czemu będziesz pracować z osobami o zbliżonym poziomie zaawansowania. Jeśli wolisz zajęcia indywidualne, dostosujemy je do Twoich potrzeb, uwzględniając Twoje cele i tempo nauki.

Jeśli chcesz dołączyć do naszych zajęć z przyjaciółmi, możemy stworzyć dla was specjalną grupę.

Dołącz do nas i odkryj jak fascynująca może być nauka języka!