Kilka słów o nas

Dlaczego ePicentrum?

Nasi korepetytorzy mają mocno nieszablonowe podejście. Panuje u nas nieformalna atmosfera; wszyscy chcemy się czuć swobodnie, dlatego możemy pracować zarówno przy szkolnej ławce jak i stoliku kawowym czy na dywanie, a przed każdymi zajęciami stacjonarnymi proponujemy rozgrzewającą herbatkę lub chłodzący napój (w zależności od pogody). Nie stawiamy muru między nauczycielem a uczniem, mówimy do siebie po imieniu i jesteśmy w kontakcie również pomiędzy umówionymi zajęciami.

Wiemy, że wybór korepetytora to wybór odpowiedniej dynamiki pracy, że dwie osoby muszą się nieźle rozumieć, żeby dobrze im się ze sobą uczyło. Po wyborze odpowiedniego korepetytora stawiamy na długofalowe spotkania. Wtedy jest pewność nawiązania trwałej relacji i tego, że korepetytor niczym tutor będzie naprawdę znał swoich uczniów i będzie mógł wspierać ich w zdobywaniu celów, które ci chcieliby osiągnąć. 

Stawiamy na relacje i pozytywną atmosferę. Zależy nam na wzajemnej współpracy opartej o szacunek i sympatię. Nie trzeba dodawać, że dobra atmosfera także wpływa na proces uczenia się, dlatego każdego ucznia przyjmujemy ciepło i entuzjastycznie.

Korzystamy z różnorodnych nowoczesnych metod edukacyjnych, nie jesteśmy wielbicielami jakiejś jedynie słusznej – wszystko jest dopasowane do potrzeb ucznia. Jesteśmy zdania, że nauka to nie tylko przekazywanie wiedzy, to budowanie relacji nauczyciela z uczniem i odwrotnie (dobra relacja jest naszym kluczem do sukcesu).

 

Skontaktuj się z nami i zacznij naukę już dziś!

(+48) 518 531 314

pi@epicentrum.edu.pl

Korepetycje

Kursy

Warsztaty

Aktualności

Kontakt