Język angielski

Język angielski

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego – do lektorki z wieloletnim doświadczeniem w szkołach językowych i na uczelniach wyższych. 

Wszystkie zajęcia odbywają się online, w kameralnych, trzyosobowych minigrupach.

Pewnie sądzicie, że najlepsza, najbardziej skuteczna i przez to najbardziej pożądana jest nauka w wersji 1:1, uczeń–nauczyciel? Lata praktyki upewniły nas jednak w tym, że minigrupa to najciekawsza, najbardziej efektywna oraz najbardziej lubiana forma zajęć. Umożliwia nie tylko szlifowanie umiejętności językowych w naturalnym kontekście, ale też – co być może nawet bardziej istotne – nawiązanie i utrzymanie relacji międzyludzkich, co z kolei przekłada się na wzrost motywacji. Mamy element współpracy, mamy element rywalizacji. Nie uczymy się dla samego uczenia, dla zaliczenia testów, czy egzaminów; uczymy się ponieważ znajomość tego języka otwiera przed nami możliwości, które bez niej pozostają poza naszym zasięgiem. 

Język to sztuka konwersacji i komunikacji; żywy twór, którym posługujemy się w codziennych i niecodziennych sytuacjach, w pracy i na wakacjach. W dzisiejszej rzeczywistości, angielski nie jest już językiem obcym; jest podstawowym językiem komunikacji w każdej dziedzinie na świecie – od sportu do międzynarodowych korporacji. Nie jest ważne z jakim akcentem mówisz; ważne żeby potrafić się nim dogadać 

W ePicentrum podchodzimy do każdego indywidualnie. Jeżeli potrzebujesz przygotowania do matury, egzaminu ósmoklasisty, certyfikatu językowego – zrobimy to uwzględniając twoje indywidualne predyspozycje. Członków grupy dobieramy na podstawie krótkiej rozmowy i – ewentualnie – krótkiego testu; masz więc pewność, że trafisz na ludków na zbliżonym poziomie.  A może po prostu przyprowadzisz dwójkę przyjaciół? 

Serdecznie zapraszamy!